Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

1. Odbiór osobisty zamówionych towarów

Wszystkie zakupione u nas towary można odebrać osobiście w stacjonarnym Sklepie Rowerowym Bicykl pod adresem os. Jana III Sobieskiego 26, 60-688 Poznań w godzinach otwarcia sklepu (od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00, w soboty od 10:00 do 14:00).

W przypadku odbioru osobistego możliwa jest płatność gotówką, kartą lub zrobienie przedpłaty przed odbiorem towaru.

Rowery odbierane osobiście w sklepie są skręcone, wyregulowane i w 100% przygotowane do jazdy.

2. Wysyłka akcesoriów

Wysyłka akcesoriów jest realizowana za pomocą firmy kurierskiej - najczęściej DPD. Koszt wysyłki kształtuje się następująco:

W przypadku przedpłaty na konto: 15 zł.
W przypadku przesyłki "za pobraniem": 20 zł.

3. Wysyłka rowerów

Ze względu na wagę i gabaryty koszt przesyłki roweru wynosi minimum 30 lub 50 zł przy płatności "za pobraniem" i odpowiednio 50 i 70 zł w przypadku rowerów elektrycznych.

Rowery dostarczane przesyłką kurierską nie są gotowe do jazdy. Są złożone w około 80%, tzn. wymagają przykręcenia kierownicy, pedałów i innych kluczowych elementów, oraz regulacji przerzutek, hamulców i innych elementów wyposażenia. Wszyscy producenci zalecają składać przesłane rowery wyłącznie w autoryzowanych, profesjonalnych serwisach pod groźbą utraty gwarancji.

W przypadku zakupu rowerów marki Unibike możliwy jest wyłącznie odbiór osobisty - nie ma możliwości sprzedaży wysyłkowej. Jest to spowodowane polityką tej marki i ich wymaganiami dotyczącymi jakości towarów wydawanych końcowemu odbiorcy.