Magnum 3003 - u-lock z linką 292x115mm / 14mm na kluczyk

159,90 zł
Brutto

Bardzo solidny u-lock z czterozapadkowym zamkiem. Metalowa osłonka na zamek chroni przed kurzem i zabrudzeniem ale stanowi też dodatkową barierę utrudniającą przewiercenie zamka. Gruby na 14 mm pręt z hartowanej stali gwarantuje świetną ochronę i rozsądną wagę. Długie na prawie 30 cm zabezpieczenie umożliwia wygodne przypięcie roweru, a załączona linka pozwoli dodatkowo zabezpieczyć np. koła. Magnum 3003 to kompleksowe rozwiązanie chroniące nasz rower nawet przy dużym zagrożeniu kradzieżą.

Mechanizm blokujący: X4 - Quattro Bolt - 4 zapadkowy
Mechanizm bębenkowy: M-Cylinder
Materiał: Stal hartowana
Powłoki: Ochrona wykończenia i farby
Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem, w tym 1 z lampką LED
Dodatki: Uniwersalny uchwyt do ramy

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Długość: 292 mm.
Szerokość: 115 mm.
Średnica pręta: 14 mm.

Linka
Długość: 120 cm.
Grubość: 10 mm.

Opis

Rodzaj zabezpieczenia
U-lock