Magnum 3039 - u-lock z linką 140x90mm / 14mm na kluczyk

149,90 zł
Brutto

Tak zwany "mini u-lock" to bardzo ciekawe rozwiązanie na skuteczne zabezpieczenie roweru. Małe gabaryty i stosunkowo niska waga sprawiają, że jest on bardzo poręczny. W przypadku, gdy pręt będzie zbyt niewystarczająco długi do przypięcia roweru możemy wspomóc się załączoną linką. Bezpieczeństwo gwarantuje bardzo mocny zamek o czterech zapadkach i gruby na 14 mm pręt z hartowanej stali.

Mechanizm blokujący: X4 - Quattro Bolt - 4 zapadkowy
Mechanizm bębenkowy: M-Cylinder
Materiał: Stal hartowana
Powłoki: Ochrona wykończenia i farby
Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem, w tym 1 z małą lampką LED
Dodatki: Uniwersalny uchwyt do ramy

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Długość: 140 mm.
Szerokość: 90 mm.
Średnica pręta: 14 mm.

Linka
Długość: 120 cm.
Grubość: 10 mm.

Opis

Rodzaj zabezpieczenia
U-lock