Magnum 3101 - u-lock 290x115mm / 13mm na kluczyk

109,90 zł
Brutto

Bardzo dobrej jakości u-lock z hartowanej stali. Odporny na cięcie, podważanie i stosowanie dźwigni. Zastosowane materiały gwarantują również dobry wygląd i bezproblemowe działanie zabezpieczenia przez długie lata. Powiększona długość pręta umożliwia łatwiejsze przypięcie roweru.

Mechanizm blokujący: X2 - Double Bolt - 2 zapadkowy
Mechanizm bębenkowy: M-Cylinder
Materiał: Stal hartowana
Powłoki: Ochrona wykończenia i farby
Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem
Dodatki: Uniwersalny uchwyt do ramy

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Długość: 290 mm.
Szerokość: 115 mm.
Średnica pręta: 13 mm.

Opis

Rodzaj zabezpieczenia
U-lock