Magnum 3012 - linka 180cm/25mm na kluczyk

89,90 zł
Brutto

Stalowa linka z dodatkowym pancerzem z hartowanej stali. Grubość zabezpieczenia to aż 2,5 cm - zapewnia to dobrą ochronę antykradzieżową i może odstraszyć potencjalnego złodzieja samym swoim wyglądem. Aż 180 cm długości tego bardzo grubego zabezpieczenia pozwoli spiąć dwa, a nawet więcej rowerów. Trzeba jednak pamiętać, że przy tych gabarytach nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie do codziennego użytku i transportu.

Mechanizm blokujący: X2 - Double Bolt - 2 zapadkowy
Mechanizm bębenkowy: M-Cylinder
Materiał: Stalowa skręcana linka z pancerzem ze stali hartowanej
Powłoki: Podwójnie gumowana powłoka zamka
Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Długość: 110 cm
Średnica: 25 mm

Opis

Rodzaj zabezpieczenia
Linka