Magnum 3108 - linka 150cm/18mm na kluczyk

75,90 zł
Brutto

Gruba, stalowa linka opancerzona dodatkowo rękawem z hartowanej stali gwarantuje dobrą ochroną antykradzieżową. Winylowa osłona jeszcze bardziej utrudnia przecięcie linki i dodatkowo chroni przed zadrapaniem roweru. Mechanizm blokujący z dwiema zapadkami jest odporny na rozerwanie. W komplecie znajduje się aż 5 laserowo wycinanych kluczyków. 150 cm długości linki powinno pozwolić komfortowo spiąć dwa rowery.

Mechanizm blokujący: X2 - Double Bolt - 2 zapadkowy
Mechanizm bębenkowy: M-Cylinder
Materiał: Stalowa skręcana linka z pancerzem ze stali hartowanej
Powłoki: Podwójnie gumowana powłoka zamka
Klucze: 5 laserowo wycinanych kluczy z kodem

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Długość: 150 cm
Średnica: 18 mm

Opis

Rodzaj zabezpieczenia
Linka