Selle Royal Lookin Basic Athletic

159,90 zł
Brutto

Seria siodeł Lookin to świetnej jakości produkty dla wymagających rowerzystów. Wypełnienie Royalgel połączone z pianką Foam Matrix zapewnia maksimum wygody - siodełko dostosowuje się do rowerzysty, "oddycha", ale nie twardnieje z czasem ani się nie zniekształca. Również poszycie jest wyjątkowe - dzięki zastosowanej technologii jest w 100% wodoszczelne, jednocześnie lekkie oraz, co ciekawe, nie nagrzewa się na słońcu tak jak inne siodełka - użyty materiał odbija światło słoneczne. Dodatkowo specjalne plastikowe wzmocnienia chronią przed przetarciami w najbardziej narażonych punktach.

To siodło jest przeznaczone do pozycji "Athletic" - kliknij i przeczytaj więcej o doborze siodeł Selle Royal.

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Przeznaczenie siodełka: uniwersalne
Pozycja na rowerze: Athletic 30 st.
Zastosowane technologie: Foam Matrix, RoyalGel, Integrated Clip System, Royal Vacuum Light, Cool Cover

Opis

Pozycja na rowerze
Athletic 30/45 - wąskie
Typ siodełka
Uniwersalne