Selle Royal Classic Moderate Avenue Man

134,90 zł
Brutto

Seria Classic Royalgel to świetnej jakości produkty w przystępnych cenach. Umieszczony w siedzisku poliuretanowy żel ma wyjątkowe właściwości - dzięki specjalnej strukturze przystosowuje się do użytkownika, jednocześnie z biegiem czasu nie twardnieje i nie przemieszcza się. Zastosowana w siodle pianka również ma idealne cechy - otwarta struktura zapewnia oddychalność i elastyczność. Umieszczony w siodle, zintegrowany zatrzask pozwala na zamontowanie oryginalnych akcesoriów Selle Royal, takich jak lampki i torebki podsiodłowe. Dodatkowo siodło opiera się na dwóch widocznych z tyłu elastomerach, redukujących nawet najbardziej nieoczekiwane wstrząsy!

To siodło jest przeznaczone do pozycji "Moderate" - kliknij i przeczytaj więcej o doborze siodeł Selle Royal.

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Przeznaczenie siodełka: męskie
Pozycja na rowerze: Moderate 60 st.
Wymiary siodełka: 273 mm x 171 mm
Waga: 650 g
Zastosowane technologie: Foam Matrix, RoyalGel, Integrated Clip System, Elastomers

Opis

Pozycja na rowerze
Moderate 60 - średnie
Typ siodełka
Męskie