Selle Royal Classic Athletic

89,90 zł
Brutto

Już podstawowe siodełko w ofercie Selle Royal oferuje bardzo wysoki komfort użytkowania. Miękkie wypełnienie sprawia, że jazda na rowerze jest jeszcze większą przyjemnością, a bardzo dobra jakość użytych materiałów zagwarantuje bezproblemową eksploatacje przez długie lata.

To siodło jest przeznaczone do pozycji "Athletic" - kliknij i przeczytaj więcej o doborze siodeł Selle Royal.

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Przeznaczenie siodełka: uniwersalne
Pozycja na rowerze: Athletic 45 st.

Opis

Pozycja na rowerze
Athletic 30/45 - wąskie
Typ siodełka
Uniwersalne