Selle Royal Premium Moderate Wave Lady

99,90 zł
Brutto

Wysokiej jakości siodło z opatentowanym przez Selle Royal wypełnieniem RoyalGel. Ten specjalny materiał ma idealne właściwości - nie ugniata się, nie traci swoich właściwości z czasem, a jednocześnie jest miękki i świetnie pochłania wstrząsy. Wersja damska posiada szersze siedzisko dopasowane do kobiecej anatomii.

To siodło jest przeznaczone do pozycji "Moderate" - kliknij i przeczytaj więcej o doborze siodeł Selle Royal.

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Przeznaczenie siodełka: damskie
Pozycja na rowerze: Moderate 60 st.
Zastosowane technologie:  RoyalGel, Integrated Clip System

Opis

Pozycja na rowerze
Moderate 60 - średnie
Typ siodełka
Damskie