Selle Italia Nepal TI S

299,00 zł
Brutto

Siodło rowerowe opracowane z myślą o MTB oraz ostrzejszych jego odmianach takich jak enduro i trail. Nepal TI S jest bardzo wytrzymały, a przy tym zachowuje niską wagę, głównie dzięki zastosowaniu tytanowych prętów, lżejszych od tradycyjnych o 15%, a przy tym o 25% wytrzymalszych.

To siodło znajduje się w grupie idmatch - S1. Dowiedz się więcej na temat doboru siodła!

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

idmatch: S1
Pokrycie Fibra-Tek - wytrzymałe i oddychające, z syntetycznej skóry
Pręty Ti316 7 mm - pręty siodła wykonane z tytanu o grubości 7 mm,
Technologia Reinforced Edges - wzmocnione boki siodła
Waga - 260 g
Wymiary siodła - 268 mm x 138 mm

Opis

idmatch
S1