Selle Italia Novus Boost Superflow TM L

399,00 zł
Brutto

Krótkie siedzisko tego siodła ma za zadanie dawać maksymalnie dużo swobody podczas jazdy na rowerze. Docenią to zawodnicy MTB, także w najcięższych jego odmianach, ale też szosowcy oraz triathloniści podczas długich, szybkich zjazdów gdzie kontrola nad rowerem jest najważniejsza. Siodło posiada obicie Duro-Tek - wyjątkowo odporne na przetarcia, oraz podwójną wyściółkę maksymalizującą komfort jazdy.

To siodło znajduje się w grupie idmatch - L3. Dowiedz się więcej na temat doboru siodła!

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

idmatch: L3
Pokrycie Duro-Tek - techniczny materiał gwarantujący wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wycieranie
Pręty Manganese 7 mm - pręty siodła wykonane ze stali manganowej o grubości 7 mm
Technologia Double Padding - podwójna wyściółka o zmiennej gęstości zapewnia duży komfort nawet na długich dystansach
Waga - 258 g
Wymiary siodła - 255 mm x 148 mm

Opis

idmatch
L3