Selle Italia SLR TM Flow S

419,00 zł
Brutto

Wysokiej klasy siodło przeznaczone do rowerów szosowych oraz MTB. Specjalne pokrycie Duro-Tek sprawia, że jest ono wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia i wytarcia - wygląda świetnie nawet po pokonaniu wielu tysięcy kilometrów. Zastosowane materiały sprawiają, że siodło ma świetną wydajność pozostając przy tym komfortowe.

To siodło znajduje się w grupie idmatch - S2. Dowiedz się więcej na temat doboru siodła!

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

idmatch: S2
Pokrycie Duro-Tek - techniczny materiał gwarantujący wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wycieranie
Pręty Manganese 7 mm - pręty siodła wykonane ze stali manganowej o grubości 7 mm
Waga - 220 g
Wymiary siodła - 275 mm x 131 mm

Opis

idmatch
S2