Selle Italia Flite TM Flow L

389,00 zł
Brutto

Siodło Flite TM Flow to siodło reklamowe jako produkt w atrakcyjnej cenie połączonej z właściwościami znanymi ze sprzętu wyczynowego. Sprawdzi się świetnie zarówno w szosówce jak i w rowerze górskim, gwarantuje bardzo dobry komfort jazdy, niską wagę oraz świetny wygląd.

To siodło znajduje się w grupie idmatch - L2. Dowiedz się więcej na temat doboru siodła!

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

idmatch: L2
Pokrycie Fibra-Tek - wytrzymałe i oddychające, z syntetycznej skóry
Pręty Manganese 7 mm - pręty siodła wykonane ze stali manganowej o grubości 7 mm
Waga - 235 g
Wymiary siodła - 275 mm x 145 mm

Opis

idmatch
L2