Selle Italia Novus TM Flow L

362,00 zł
Brutto

Lekkie, wytrzymałe i atrakcyjnie cenowo siodło sprawdzające się doskonale zarówno na szosie jak i w górach. Szczególnie dobrze zda egzamin podczas długich tras dzięki zastosowaniu dodatkowej, miękkiej wyściółki. Warto również zwrócić uwagę na plastikowe wstawki na przodzie i bokach siodła, zwiększające jego wytrzymałość w tych najbardziej narażonych na uszkodzenia miejscach.

To siodło znajduje się w grupie idmatch - L2. Dowiedz się więcej na temat doboru siodła!

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

idmatch: L2
Pokrycie Fibra-Tek - wytrzymałe i oddychające, z syntetycznej skóry
Pręty Manganese 7 mm - pręty siodła wykonane ze stali manganowej o grubości 7 mm
Technologia Extra-Padding- dodatkowa, miękka wyściółka zwiększająca komfort podczas długich przejazdów
Waga - 245 g
Wymiary siodła - 278 mm x 146 mm

Opis

idmatch
L2