Selle Italia SP-01 TM SuperFlow S

589,00 zł
Brutto

Świetny, futurystyczny wygląd to nie jedyna zaleta, jaką oferuje ta nowość na sezon 2019. Siodło SP-01 TM dzięki niezwykłej konstrukcji zapewnia wyjątkową sprężystość, co przekłada się na wyjątkowy komfort jazdy. Bardzo duży otwór z otwartym tyłem daje zmniejsza ucisk na miednice, co wśród rowerzystów jest często spotykanym problemem. Docenić można także bardzo niską wagę - nieco ponad 200 gramów, oraz wytrzymałe pokrycie Duro-Tek, które sprawi, że będziemy się cieszyć tym siodłem przez długie lata.

To siodło znajduje się w grupie idmatch - S3. Dowiedz się więcej na temat doboru siodła!

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

idmatch: S3
Pokrycie Duro-Tek - techniczny materiał gwarantujący wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wycieranie
Pręty Manganese 7 mm - pręty siodła wykonane ze stali manganowej o grubości 7 mm
Technologia SuperFlow - powiększone, anatomiczne wcięcie zapewnia wyjątkowy komfort
Waga - 204 g
Wymiary siodła - 288 mm x 130 mm

Opis

idmatch
S3