Selle Italia Diva Gel Flow L

499,00 zł
Brutto

Jedno z najpopularniejszych damskich siodeł wysokiej jakości na rynku zostało docenione przez tysiące rowerzystek na całym świecie. Cenią one sobie świetną jakość materiałów ale przede wszystkim niezwykle wysoki komfort jazdy - anatomiczny kształt doskonale odpowiada kobiecej budowie ciała, a zastosowane technologie tłumiące wstrząsy i drgania zdecydowanie poprawiają komfort jazdy. Z całą pewnością jest to jedno z najbardziej udanych siodeł w naszej ofercie.

To siodło znajduje się w grupie idmatch - L3. Dowiedz się więcej na temat doboru siodła!

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

idmatch: L3
Pokrycie Leather - najwyżej jakości pokrycie z naturalnej skóry, wytrzymałe i przyjemne w dotyku
Pręty Ti316 7 mm - pręty siodła wykonane z tytanu o grubości 7 mm,
Technologia Extra-Padding - dodatkowa, miękka wyściółka zwiększająca komfort podczas długich przejazdów
Technologia Gel Flow - anatomiczne wycięcie zapewnia świetną elastyczność siodła co przekłada się na świetną ochronę newralgicznych obszarów. Dodatkowa cieńka warstwa żelu jest lekka i dodatkowo pochłania drgania
Technologia Shock Absorber Technology - zastosowanie elastomeru pomiędzy prętami a skorupą pochłania wstrząsy i wibracje drogowe
Waga - 255 g
Wymiary siodła - 270 mm x 152 mm

Opis

idmatch
L3