OKBaby Sirius

469,90 zł
Brutto

Najwyższy model fotelika OKBABY wyróżnia się składanym oparciem, które sprawia, że nieużywany fotelik zajmuje niezwykle mało miejsca w mieszkaniu czy bagażniku samochodu podczas transportu. Dodatkowo otrzymujemy bardzo sprytny mechanizm regulacji pochylenia oparcia za pomocą dużego, czerwonego pokrętła - regulacja może odbywać się bez wyciągania małego pasażera, nawet w trakcie jazdy.

Kolor fotelika
Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Fotelik przeznaczony jest dla dzieci o maksymalnej wadze 22 kg.
Długość oparcia: 45cm.
Długość podnóżków: 25cm.Maksymalne odchylenie oparcia: 30°
Przeznaczony do rowerów o wielkości koła od 27.5 do 29 cali.
Spełnia normy EN14344 oraz TUV dotyczące bezpieczeństwa i braku substancji toksycznych.