Romet Rambler Fit 24"

1 099,00 zł
Brutto

Bardzo dobrej jakości młodzieżowy rower górski. Obniżona na środku rama ułatwia wsiadanie i daje więcej pewności w awaryjnych sytuacjach. Rower jest bardzo lekki dzięki użyciu wielu aluminiowych części. Przyjemną jazdę zapewnia dobrej jakości napęd o 21 przełożeniach, a amortyzator pomoże w pokonywaniu wszystkich terenowych przeszkód.

Rozmiar ramy
Kolor
Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Rama Alu 6061 T6

Widelec amortyzowany

Manetka Shimano STEF-41

Przerzutka przednia Shimano TY300

Przerzutka tylna Shimano TZ30

Korba Cyclone / 42/34/24T / 152 mm / osłona

Wolnobieg Shimano MF-TZ500 / 14-28T

Hamulce Alhonga HJ-811AD7 / v-break / aluminiowe

Obręcze aluminiowe, dwukomorowe

Piasty Joytech, aluminiowe

Opony Romet / 20x1.9

Kierownica stalowa

Mostek aluminiowy

Sztyca aluminiowa

Pedały plastikowe

Siodełko Romet

Inne Dzwonek

Opis

Przeznaczenie
Dziecięcy
Rozmiar koła
24"
Rocznik
2019
Materiał ramy
Aluminium
Amortyzacja
Przód
Napęd
3x7 (21 biegów)
Rodzaj hamulców
V-break
Waga
13,4 kg
Gwarancja
24 miesiące