Rock Kids Spark 16"

499,00 zł
Brutto

Czerwony rowerek Spark to doskonały wybór dla młodego strażaka!

Rowerek wyprodukowała Polska firma Rock Kids specjalizującą się w rowerach dziecięcych. Wszystkie produkty Rock Kids spełniają wyśrubowane normy bezpieczeństwa - posiadają między innymi bezpieczne chwyty kierownicy, miękkie otuliny na kierownicy i pełne osłony łańcucha. System „quickmake” pozwala na montaż kija do prowadzenia bez użycia narzędzi i konieczności podwyższania siodła.

Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Rama stalowa

Widelec Rock Kids stalowy

Korba 1-rzędowa, z pełną osłoną

Support kwadrat, łożyska maszynowe, uszczelniane

Hamulce przód v-break / tył torpedo

Obręcze aluminiowe

Dętki AV

Kierownica Rock Kids stalowa

Mostek Rock Kids stalowe

Chwyty bezpieczne

Sztyca stalowa z jarzemkiem

Pedały tworzywo

Inne Dzwonek, błotniki, system „quickmake” pozwalający na szybki montaż kija do prowadzenia

Opis

Przeznaczenie
Dziecięcy
Rozmiar koła
16"
Rocznik
2019
Materiał ramy
Stal
Rodzaj hamulców
V-Break / Torpedo
Gwarancja
24 miesiące