• Obniżka

Merida Drakar Rhino 16"

649,00 zł
551,65 zł Zniżka 15%
Brutto

Propozycja Meridy dla najmłodszych kolarzy! Dzięki aluminiowe ramie świetny wygląd połączony jest z niską wagą, a wysoka jakość wykonania gwarantuje pełne bezpieczeństwo w użytkowaniu. Rower wytrzyma prawie wszystkie pomysły, jakie mogą przyjść do głowy naszym pociechom!

Rozmiar ramy
Kolor
Ilość

  • Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas  jesteś bezpieczny! Gwarantujemy bezpieczną przesyłkę i pełną ochronę Twoich danych. Kupując u nas jesteś bezpieczny!
  • Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności". Dostawę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej. Uwaga! Zakup rowerów niektórych marek możliwy jest wyłącznie z odbiorem osobistym w sklepie. Dowiedz się więcej w dziale "dostawa i płatności".
  • Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin". Zwrot towaru jest możliwy w ciągu 14 dni - zapoznaj się ze szczegółami w dziale "regulamin".

Rama D16-Alloy

Widelec stalowy

Korba stalowa / pełna osłona

Łańcuch De-One

Hamulce Sparkle/DC

Obręcze aluminiowe

Opony Wanda / 16x2.125

Kierownica stalowa

Mostek stalowy

Siodło Drakar Rhino

Sztyca stalowa

Pedały Merida tworzywo

Inne Dzwonek, kółka boczne, błotniki

Opis

Przeznaczenie
Dziecięcy
Rozmiar koła
16"
Rocznik
2016
Materiał ramy
Aluminium
Rodzaj hamulców
U-Break / Torpedo
Waga
9,0 kg
Gwarancja
24 miesiące