logo.png

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych najbardziej wymagających klientów wyposażyliśmy nasz sklep w narzędzie pomiaru Selle Italia idmatch wraz z zestawem siodeł testowych. Pozwala nam to pomóc w doborze odpowiedniego siodełka oraz dodatkowo zaproponować możliwość testu - nasi klienci weryfikują teorię w praktyce, dzięki czemu nie są narażeni na nietrafione zakupy.

Drodzy Klienci! Z uwagi na sytuację epidemiczną czasowo wstrzymujemy usługę pomiaru - istnieje za to możliwość wypożyczenia siodełek do testów!

Pomiar przeprowadzamy w kilku bardzo prostych krokach:

Krok 1: Parametry ogólne - czyli szybki wywiad. Wiek, waga, płeć, styl jazdy - te elementy mają duże znaczenie przy wyborze konkretnego modelu siodła.

Krok 2: Odległość międzykrętarzowa - za pomocą naszego narzędzia mierzymy odległość między krętarzami większymi, czyli mówiąc najprościej - między dwoma najbardziej wysuniętymi na zewnątrz punktami miednicy.

Krok 3: Średnica uda - następnie sprawdzamy szerokość ud (obydwa oddzielnie), ten parametr w połączeniu z odległością międzykrętarzową pozwala określić odpowiednią szerokość siodła.

Krok 4: Rotacja miednicy - za pomocą specjalnej poziomnicy sprawdzamy nachylenie kręgosłupa w odcinku biodrowym. Pozwala nam to sprawdzić, jaki rodzaj siodła będzie najbardziej komfortowy.

pomiar.png

Następnie otrzymujemy wynik, czyli przekonujemy się, który z sześciu typów siodeł (S1, S2, S3, L1, L2, L3) jest najbardziej odpowiedni. W danej grupie znajduje się nawet kilkanaście różnych modeli różniących się m.in. materiałami i wyglądem jednak kluczowe parametry - długość, szerokość i sprężystość - będą identyczne.

A teraz czas na testy! Udostępniamy naszym klientom siodło z danej grupy.

testowe.png

Koszt całej usługi w naszym sklepie to zaledwie 49 zł! W przypadku chęci przetestowania siodła pobierana jest dodatkowo zwrotna kaucja w wysokości 300 zł. Siodełko testowe udostępniamy standardowo na 3 dni. Jeśli nie spisze się ono dobrze - chętnie udostępnimy inne siodło, do skutku!

Dodatkowo, jeśli po teście zdecydujesz się na zakup u nas dowolnego siodła Selle Italia obniżamy jego cenę o 49 zł które wydałeś na pomiar!

Zapraszamy już dzisiaj na pomiary - system jest bardzo prosty, szybki (pomiar zajmuje kilka minut) i bardzo skuteczny. W celu zwiększenie dokładności rekomendujemy przyjechać do nas w przylegającym stroju kolarskim!

Kliknij i przeglądaj ofertę siodełek Selle Italia!